مجموعه ی تولیدی وارش افتخار دارد با سابقه چندین ساله واردات و مونتاژ محصولات روشنایی، تولید انبوه و با کیفیت محصولات متنوع این حوزه را تحت اصول مهندسی روشنایی و با تکیه بر توان همکاران متخصص خود به عنوان تولیدکننده ای خلاق و متعهد به منصه ظهور رساند.

از این رو در راستای اهداف شرکت و نیاز روزافزون مصرف کنندگان و پیمانکاران پروژه های مختلف بر مبنای طراحی مهندسین معمار ، برآن شدیم که با اتّکا به تجربه و توانمندی متخصّصین ایرانی ، در تمامی مراحل سه گانه ی اجرای پروژه شامل مشاوره و طراحی ، سفارشی سازی و تولید و در نهایت اجرای پروژه ها گوناگون نیز نقش آفرینی کنیم و نقش موثّری در تلفیق معماری و نور داشته باشیم . لازم به توضیح است مجموعه ی وارش تک تک اجزای بسته ی ذکر شده را با قیمتی رقابتی ، پشتیبانی مطمئن و خدمات پس از فروش در دسترس ، ارائه میدهد.

به امید برداشتن گامهای بلندتر در رونق تولیدات داخلی

با احترام - لیالی

 

 

سفارشی سازی

در صورتی که شما نیاز به طراحی برای ساخت و نصب چراغ های سفارشی با توان های مختلف در سایزهای متفاوت و موارد خاص را داشته باشید ، بخش طراحی و نقشه وارش در خدمت شماست و کارشناسان ما با بازدید از محل ، طرح اولیه را در خصوص امکانات نصبی ارائه و در صورت پذیرش کارفرمایان محترم طرح نهایی را تقدیم میدارند و در هنگام تحویل دقیقا" تمامی موارد طبق نقشه ، ابعاد و طرح و لوگوی سفارشی اولیه تقدیم خواهد شد.

گارانتی و پشتیبانی

کلیه محصولات وارش دارای دوسال گارانتی تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش طبق فاکتور تقدیمی میباشند.ما بهترین حالت در زمینه بازاریابی کار خود را ، ارائه بهترین سرویس در زمینه پشتیبانی خدمات اجرا شده میدانیم و تا کنون تعداد زیادی از مشتریان گرامی ما با معرفی وارش به سایر خریداران محترم ، نسبت به معرفی ما اقدام نموده اند.خدمات پشتیبانی ما در زمانی بسیار سریع و دور از تشریفات اداری و کاغذ بازیهای مرسوم انجام میپذیرد

 

 

از طراحی و تولید تا اجرا همراهتان هستیم

 

صنایع روشنایی وارش
محصول مطابق با نیاز پروژه سفارشی سازی می شود.
صنایع روشنایی وارش
مهندسین روشـنایی ما مـناسبترین پیشنـهاد را مـیدهنـد.
صنایع روشنایی وارش
کارشناسان ما در پروژه همراهتان می شوند.
صنایع روشنایی وارش
کار ما با شنیدن آغاز می شود.صنایع روشنایی وارش
با 5 سال گارانتی محصولات، تجربه انتخابی خوب را خواهید داشت.
صنایع روشنایی وارش
آموزش کارشناسان فنی ما مراحل نصب را برایتان آسان می کند.
صنایع روشنایی وارش
محصول با بسته بندی مطلوب به دستتان می رسد.

Varesh Company

چشم انداز

همکاران وارش

شرکت وارش

صنایع روشنایی وارش

اطلاعات تماس

آدرس

دفتر: تهران، خیابان پاسداران بین سروستان سوم و چهارم پلاک 59 طبقه دوم

کارخانه: تهران، كيلومتر۸ جاده امام رضا، عباس آباد علاقمند، شهرك صنعتی كاوه، پلاک 471

تماس از طریق واتساپ